info@yilmazlar.av.tr
+902165048569

ORTAKLAR

Tunay Yılmazlar

Ortak

  • +902164688855
  • tyilmazlar@yilmazlar.av.tr

Üye Olduğu Kuruluşlar:

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği -GYODER- (2019), İstanbul Barosu (2010), Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği (2009) ve Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği (2005).

Tunay Yılmazlar, Yılmazlar Hukuk Bürosu’nun kurucu ortak avukatıdır.

2005 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun olan Tunay Yılmazlar, 2009 yılında Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş olup iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Tunay Yılmazlar, 2009 yılından itibaren Türkiye’nin en saygın uluslararası hukuk bürolarında çalışmış ve kariyerinin bir döneminde Washington, DC’deki Elitok & Hartnett Hukuk Bürosu’nda çalışmıştır.

Tunay Yılmazlar’ın gayrimenkul hukuku, şirketler hukuku ve dava ile ihtilafların çözüm yollarında geniş bir tecrübesi bulunmaktadır. Büyük hacimli gayrimenkul projelerine başlangıcından sonuna kadar her safhada hukuki danışmanlık hizmeti vermekte olup, şu ana kadar yerli ve uluslararası şirketlerin birleşme ve devralma, ortak girişim, sözleşme ve günlük ticaret hukuku ihtiyaçları ile ilgili tüm işlemlerinin her aşamasında yer almıştır.

Ayrıca, gayrimenkul davaları ağırlıklı olmak üzere, çeşitli sektörlerde yer alan müvekkillerine dava ve ihtilafların çözüm yolları alanında da hukuki destek vermektedir.

GİZEM YILMAZLAR

Ortak

  • +90 (216) 468 88 55
  • gyilmazlar@yilmazlar.av.tr

Üye Olduğu Kuruluşlar:

İstanbul Barosu (2010), Avrupa Genç Hukukçular Derneği (eski Başkan), F.M.V. Nişantaşı Işık Lisesi Mezunlar Derneği

Gizem Yılmazlar, Yılmazlar Hukuk Bürosu’nda ortak avukattır.

F.M.V. Nişantaşı Işık Lisesi’den mezun olan Gizem Yılmazlar, 2009 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuş olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Gizem Yılmazlar, 2009 yılından itibaren Türkiye’nin en saygın uluslararası hukuk bürolarında çalışmıştır.

Gizem Yılmazlar’ın veri güvenliği ve gizliliği başta olmak üzere, şirketler hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, birleşme ve devralmalar ile özelleştirme konularında geniş bir tecrübesi bulunmaktadır. Gizem Yılmazlar, yerli ve uluslararası şirketlerin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında veri güvenliği uyum ve risk yönetimi projelerini yürütmekte, veri güvenliği ve gizliliği eğitimleri vermekte ve müvekkillerinin günlük iş süreçlerinde veri güvenliğine ilişkin ihtiyaçlarına istinaden hukuk danışmanlığı hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra Gizem Yılmazlar; e-ticaret, internet hukuku, medya hukuku konularında da hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.